ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.15 Червня 2014 Чемпіонат Рівного та області зі спортивного боулінгу.

Другий рік поспіль….

Відкритий Чемпіонат Рівного та області  під егідою ВФСБ (Всеукраїнської Федерації спортивного боулінгу) та РОФСБ ( Рівненської Обласної Федерації Спортивного боулінгу) сезон 2013-2014 закінчився.

53 спортсмени  прийняли участь у цих престижних змаганнях, 43 бравих чоловіків та 10 чарівних жінок боролися за звання Чемпіона Рівненської області зі спортивного боулінгу та звання Кандидата в майстри спорту України зі спортивного боулінгу, і це не тільки Рівненські спортсмени, а справжні боулери Львівщини, Тернопільщини та Волині.

Хочеться подякувати всім любителям спортивного боулінгу, тим хто розвиває та просуває боулінг – як спорт, хто любить цю гру, та пишається своїми досягненнями.

Чемпіонат проходив у рейтинговому форматі, та складав декілька комплект нагород.

Індивідуальний жіночій залік:

Переможець – Якимчук Міла (Рівне) – займається боулінгом з 2011 року, є не однократним переможцем інших турнірів, але особисто цю нагороду чекає справжній спортсмен.

Срібло – Варченко Олена (Тернопіль) – займається боулінгом з 2006 року, є почесним членом Рівненського клубу, переможець Чемпіонату Рівного (сезон 2012-13), призерка Чемпіонату України та справжня шанувальниця боулінгу.

Бронза – Кость Тетяна (Рівне) – займається боулінгом з 2010 року, наш любитель та шанувальник, який впевнено підіймається на п’єдестал.

Індивідуальний чоловічий залік:

Переможець – Якимчук Валерій (Рівне) – займається з 2008 року, став другий рік поспіль Чемпіоном Рівного, впевнено боровся за перемогу і зробив це з радістю.

Срібло – Слободенюк Роман (Рівне) – займається з 2013 року, один з багатьох спортсменів, з хорошим показником та конкуренцією для всім боулерів.

Бронза – Лещішин Андрій (Рівне) – займається з 2009 року, переможець багатьох змагань, силач на доріжках та боулер «Клуб 300».

Індивідуально – парний залік:

Переможець – Асаєвіч Олексій (Львів).

Срібло – Якимчук Валерій (Рівне).

Бронза – Агафонов Валерій (Рівне).

Кращі боулери кваліфікації:

Переможець – Агафонов Валерій (Рівне).

Срібло – Слободенюк Роман (Рівне).

Бронза – Якимчук Валерій (Рівне).
Повернутися до списку новин.