Боулінг в Україні

Сезон. Туристична компанія.

18 Липня 2016 Серія відбіркових турнірів на Кубок Світу АМФ

"Шановні боулери, всі, хто любить цей спорт!

16 липня у столичному клубі Бруклін розпочалася серія відбіркових турнірів на Кубок Світу АМФ.

У відборі взяли участь 14 спортсменів (10 чоловіків та 4 жінки). За правилами відбору 50% учасників змагань пройшли до Фінального Відбору, який відбудеться у клубі "Термінал", Бровари 6-9 вересня 2016 року.

Блискучу гру показала Ольга Покотило, яка і виграла жіночий відбір. Її середній 186 та найкраща партія 242!!
У чоловіків впевнено переміг спортсмен із Харкова Євген Кармазін (КМС) з середнім 218 (!!!) за 8 партій.

Після 8 партій кваліфікації на Кубок Світу АМФ боулерам було, поза заліком, запропоновано зіграти півфінал та фінал. У фінальній частині з перевагою в одну кеглю (211-212) переміг Володимир Доля (КМС). Друге місце у Дениса Мельниченко (і найкраща гра - 255!!!), третє - у Романа Головащенка, четвертим став Євген Кармазін.

Фото фіналістів додається. Принагідно також нагадаємо, що деякі учасники цього турніру вже заздалегідь пройшли до національного відбору у Терміналі за результатами Чемпіонату України (ТОП 24 серед чоловіків та ТОП 16 серед жінок мають право автоматично грати у Фінальному Відборі).

Спортсмени, які бажають пройти відбір на Кубок Світу АМФ у Шанхаї, можуть взяти участь у будь-якому регіональному відборі, організатором якого є мережа ТРЦ "Турбіна".

Бажаємо всім, щоби спортивний боулінг розвивався!"