ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.19 Липня 2020 Результати Кубка України 2020

17-18 липня, чудове місто Черкаси та його прекрасний боулінг-клуб "Lucky Strike" приймали Кубок України 2020 зі спортивного боулінгу.

 Національна Федерація Спортивного Боулінгу під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України успішно організувала та провела це спортивне свято, яке відбувається лише раз на рік  і в якому може взяти участь будь-який громадянин України.

Переможці Кубку України виконують норму Майстра Спорту України.

Як правило на Кубок України з’їжджаються найсильніші жінки та чоловіки країни, адже регламент до 4х перемог у стиках до півфіналу під силу лише гарно тренованим спортсменам.

 Цього року ми щиро вітаємо Олену Рощенко (Міщенко), Майстра Спорту з Києва, яка серед жінок виграла фінал Кубку України 2020 – БРАВО ОЛЕНА; дуже раді твоєму яскравому поверненню у цей фантастичний вид спорту (!!!); срібну медаль завоювала Олександра Левчук (Київ, КМС), яка всього декілька тижнів тому феєрично виграла і Чемпіонат Києві і сезон Чемпіонату України 2019-2020, виконавши норматив Майстра Спорту України; бронзові медалі були вручені Ользі Тарасовій (Одеса, Майстер Спорту України, багаторазова переможниця Кубків України минулих років) та Наталії Щербініній (Черкаси, Майстер Спорту України).

 У чоловіків щиро вітаємо Ярослава Покутнього (Київ, КМС, родом  з Черкас, до речі), який виграв фінал Кубку України 2020 у чоловіків; БРАВО ЯРОСЛАВ – ризикнув за місяць до Кубку України кардинально змінити техніку гри – перейшов на техніку «дворучника» і міць цієї техніки таки дала свої плоди; вітаємо з виконанням норми Майстра Спорту України  (!!!); срібну медаль завоював Максим Яремчук (Черкаси, КМС); і бронзові медалі були вручені Андрію Шовкуну (Київ, Майстер Спорту України) та Денису Мазікіну (Харків, КМС). 

Найкращі парті Кубку України у Олександри Левчук – 238 та Максима Яремчука – 279.

Дякуємо Максиму Яремчуку та Едуарду Стронському (м. Черкаси) за чергову спонсорську допомогу у проведенні КУ 2020. Всім спортсменам і коучам дякуюємо за гідну боротьбу та високі результати!!! Адже це безцінний досвід боротьби для наших спортсменів, які планують боротися у січні-лютому 2021 на знакових Чемпіонатах Європи (і у жінок, і у чоловіків), де розігруватимуться путівки на Всесвітні Ігри (аналог Олімпійських Ігор)!!! Вельми дякуємо організаторам Міністерству молоді та спорту України, нашій Національній Федерації, всім її осередкам (їхнім головам та активістам!!!) у містах та областях України, гостинному боулінг-клубу "Lucky Strike" за проведення Кубку України на вищому рівні!!

 Кучеренко Юрій.
Повернутися до списку новин.