ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.19 Вересня 2020 1 етап ЮЧУ, сезон 2020-21

ТЦ "Метрополіс", столичний б-к "Brooklyn", 18-19 вересня 2020 року. Національна Федерація Спортивного Боулінгу під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України розпочала новий МОЛОДІЖНИЙ СЕЗОН 2020-2021, провівши перший етап Молодіжного Чемпіонату України. Позмагатися приїхали найкращі юні боулери з Харкова, Одеси та Києва.

Спочатку всі пройшли кваліфікацію (12 ігор, причому переможцями в All-events були: А. Чоломбитько, С. Дручина, А. Гадяцький та Д. Мазікін) і потім вже найсильніші змагалися у степ-ледері, півфіналах та фіналах. На першому етапі у молодшій групі дівчат (до 15 років) перемогла Анастасія Чоломбитько (Київ), восьмирічна Варвара Кучеренко (Київ) виборола срібло, а бронзу було вручено Тетяні Кожем’якиній (Київ) та Наталії Мірошниченко (Київ). У молодшій групі юнаків (до 15 років) золото виборов Андрій Гадяцкий (Харків), срібло у Віктора Мірошниченка (Київ), бронза в арсеналі Семена Островерха (Харків) та Дениса Первухіна (Харків). У старшій групі дівчат перемогла Софія Дручина (КМС, Одеса), срібло у Анастасії Кащишиної (Харків) та бронза у Марії Кучеренко (КМС, Київ). У старшій групі хлопців на цьому етапі переміг Денис Мазікін (КМС, Харків), срібло у Богдана Кононенка (Київ) і бронза у Данила Мазікіна (Харків).

Найкращі партії етапу: у Анастасії Чоломбитько (183), Софії Дручини (223), Андрія Гадяцкого (222) та Богдана Кононенка (224).
Все детальні результати див. на сайті Федерації: https://bowling.com.ua/sport/?sitearea=sports
Вельми дякуємо юним боулерам за любов до цього спорту, постійні тренування та готовність захищати спортивну честь України на міжнародних стартах. Вельми дякуємо їхнім батькам та коучам, які витрачають купу часу, енергії та фінансів для організації спортивного процесу своїх юних спортсменів. І звичайно вельми дякуємо організаторам, а саме Міністерству молоді та спорту України, нашій Національній Федерації, всім її осередкам (їхнім головам та активістам!!!) у містах та областях України, персоналу боулінг-клубу "Brooklyn” за проведення цього молодіжного заходу!!!

Дякуємо спонсорам - компанії "ACME Color" та ABC World Languages Center!!! Дякуємо всім, хто розвиває наших юних талантів, без чого в жодному виді спорту майбутнього немає!!! Всім бажаємо міцного здоров'я та успіхів у сезоні 2020-2021!!!
Повернутися до списку новин.