ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.27 Листопада 2020 3й етап Чемпіонату України зі спортивного боулінгу

ТЦ "Метрополіс", столичний б-к "Brooklyn", 25-27 листопада 2020 року.

Всеукраїнська (Національна) Федерація Спортивного Боулінгу (ВФСБ) під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України (ММС) і Спортивного Комітету України (СКУ) провела 3й етап Чемпіонату України зі спортивного боулінгу.

Цього етапу ми щиро вітаємо з перемогою у жінок Олександру Левчук (Майстер Спорту, Київ), за 12 ігор кваліфікації вона також була першою; срібло у Дарини Величко (МСМК/deaf, Київ); бронзова медаль у Ольги Тарасової (Одеса, Майстер Спорту) та Алли Дяченко (МСМК/deaf з Одеси).

У чоловіків щиро вітаємо Дениса Мазикіна (КМС, Харків), БРАВО Денисе, на складній 35й натирці, це вже неабияка майстерність, причому за 12 ігор кваліфікації ти також був першим (!!!); срібну медаль виборов Владислав Яловега (МСМК/deaf); і бронзові нагороди були вручені Денису Прокопчаку (Харків) та Богдану Кононенку (Київ), якому ще не виповнилося і 14 років (БРАВО БОГДАНЕ, з першою медаллю на дорослому ЧУ!!!!!!!!!).

Найкращі партії етапу у Вікторії Семизенко (МСМК/deaf з Одеси) – 247 та Дениса Мазикіна (м. Харків) – 279.

Всім спортсменам і коучам дякуюємо за гідну боротьбу та високі результати!!! Вельми дякуємо компанії-спонсору «ACME Color», організаторам Міністерству молоді та спорту України, СКУ, нашій Національній Федерації, всім її осередкам (їхнім головам та активістам!!!) у містах та областях України, гостинному боулінг-клубу "Brooklyn" та його персоналу за проведення ЧУ на вищому рівні!!!

Дякуємо всім спортсменам за любов до нашого цікавого спорту, продовження спортивної боротьби у складних карантинних умовах та за масковий режим!!!

Всім не хворіти і побачимося на 4-му етапі ЧУ!!!
Повернутися до списку новин.