ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.22 Жовтня 2021 2й етап 22Чемпіонату України, сезон 2020-21

Місто Київ, гостинний боулінг-клуб “FLASHBOWL”, 21-22 жовтня 2021 року.

Всеукраїнська (Національна) Федерація Спортивного Боулінгу (ВФСБ) під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України (ММС), Київської міської державної адміністрації і Спортивного Комітету України (СКУ) провела 2й етап (особистий) Чемпіонату України зі спортивного боулінгу сезону 2021-22.

На Чемпіонат з’їхалися найсильніші та найзавзятіші спортсмени України!!!

Вітаємо переможців та призерів:
У чоловіків
1. Кононенко Богдан (Київ, 14 років!!!)
2. Прокопчак Денис (Харків)
3. Мазікін Денис (Харків)
У жінок
1. Покотило Ольга (Київ)
2. Мальована Наталія (Київ)
3. Величко Дарина (Київ)
Найкраща партія за Ольгою Покотило – 232 (Київ) та Данилом Мазікіним – 269 (Харків)!!!
В АЧУ всіх переміг львівський сеньйор-помідор Олексій Асаєвич!!! Срібло у Сергія Симаченка (Київ) і бронза у Віталія Чена (Черкаси) та Дениса Прокопчака. Глядачі кажуть, що Сергій Симаченко начебто піддався львівському козаку, але не вірте друзі – Перший Чемпіон України нікому і ніколи не піддавався і піддаватиметься!!!

Треба окремо відмітити золоту медаль юного Богдана Кононенка – йому всього 14 років!!! Браво БОГДАНЕ, щиро тебе вітаємо, знаємо як наполегливо і працьовито ти йшов до цього досягнення. Наші юні таланти вирішили на кожному етапі робити сенсацію: нагадаємо, що на 1му етапі золото виборов також 14-ти річний боулер - Даня Мізікін (який, до речі, і на цьому 2му етапі зайняв високе 5 місце!!!). Хто розбирається у спортивному боулінгу, той звичайно розуміє, що це КОСМІЧНІ досягнення для гравців Молодіжного Чемпіонату України!!! Браво Богдане, браво Даня!!! Удачі вам і надалі!!!

Детальну інформацію див. на сайті Федерації: https://www.bowling.com.ua/sport/?sitearea=sports
Всім спортсменам і коучам дякуємо за гідну боротьбу та високі результати!!! Вельми дякуємо компанії-спонсору «ACME Color», організаторам: ММС України, КМДА, СКУ, нашій Національній Федерації, всім її осередкам (їхнім головам та активістам!!!) у містах та областях України, гостинному боулінг-клубу "FLASHBOWL" та його персоналу за проведення ЧУ на гідному рівні!!!

Особиста подяка Генеральному директору боулінг клубу Сергію Булуктаєву за підтримку та відмінну організацію цього чудового спортивного заходу!!! Окрема подяка постійним технічним співспонсорам ЧУ - Максиму Яремчуку та Едуарду Стронському!!! ДЯКУЄМО ДУЖЕ ВСІМ КАПІТАНАМ КОМАНД, ГРАВЦЯМ, ТРЕНЕРАМ ТА ГРУПАМ ПІДТРИМКИ, ЩО ЗМОГЛИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ, ПРИЇХАТИ І РАЗОМ ПРОВЕСТИ ЦЕ СПОРТИВНЕ КОМАНДНЕ СВЯТО!!!!!!!!!!!!! ПРЕЗИДЕНТ, ПРЕЗИДІЯ, ВЕСЬ ПЕРСОНАЛ ФЕДЕРАЦІЇ ПЕРЕДАЮТЬ ВСІМ УЧАСНИКАМ ПАЛКІ ВІТАННЯ І ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ ЗА ТАКУ АКТИВНУ СПОРТИВНУ ПОЗИЦІЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Повернутися до списку новин.